Dr. Nona produkcija - geriausia dovana !!!

Straipsniai

Bal 19, 2021

Keletas faktų apie Negyvąją jūrą !


Įrašė: Dalia

1. Negyvoji jūra yra unikali vieta, kurios vandens paviršius yra 400 m žemiau jūros lygio. Šiuo metu Negyvoji jūra yra 79,5 km ilgio ir 17 km pločio.

2. Negyvosios jūros vanduo yra ypač sūrus bei jame galima rasti beveik visą periodinę elementų lentelę. Druskos kiekis yra 31,5%.

3. Negyvosios jūros vandenyje esanti druskų ir mineralų koncentracija neleido išsivystyti gyvybei, todėl atsirado pavadinimas - Negyvoji. Tačiau yra išimčių: Negyvojoje jūroje gyvena vienetinės bakterijų rūšys ir viena dumblių rūšis.

4. Negyvojoje jūroje gyvena Archebakterija - tai seniausia ląstelė Žemėje, sugebėjusi išgyventi ekstremaliomis Negyvosios jūros sąlygomis. Per visą savo gyvenimą ir iki šių dienų ji kaupė „išgyvenimo kodą“. Dėl dviejų galingų veiksnių - „išgyvenimo kodo“ ir druskingo Negyvosios jūros vandens, prisodrinto kaliu, magniu, natriu, kalciu, bromu ir kitais biologiškai vertingais komponentais - ji yra galingiausias natūralus antioksidantas.

5. Negyvosios jūros purvas pasižymi ypatinga konsistencija: jis labiau primena pastą ar tepalą, o ne molį.

6. Negyvosios jūros purve yra 3-10 kartų daugiau gydomųjų medžiagų nei kituose sulfidiniuose purvuose. Tai puiki terapinė priemonė, teigiamai veikianti kraujotaką, nervų sistemą ir odos kokybę. Jis valo organizmą, gerina kraujo, limfos tekėjimą ir kt.

7. Negyvosios jūros purvas plačiai naudojamas Izraelio kosmetikoje: kaip kūno, veido ir plaukų kaukės. Šios priemonės ne tik puikiai valo odą, bet ir praturtina ją mineralais.

8. Natūrali kosmetika, pagrįsta unikaliomis Negyvosios jūros druskomis, mineralais ir purvu, buvo naudojama nuo senų senovės. Archeologiniai kasinėjimai atskleidė, jog net Karalienė Kleopatra naudojo Negyvosios jūros purvą ir druską.

9. Turistai iš viso pasaulio prie Negyvosios jūros atvyksta gydytis plaučių ir kvėpavimo sistemos ligų. Viešnagė šioje unikalioje vietoje leidžia pagerinti medžiagų apykaitą ir atjauninti odą.

Negyvoji jūra buvo mėgiama turistų ir poilsiautojų iš viso pasaulio nuo senų senovės ir vis dar yra populiari. Sveikas gyvenimo būdas ir rūpinimasis gyvenimo kokybe - tai pagrindiniai principai, kuriais remiantis šiuolaikinis žmogus renkasi natūralius produktus ir kosmetiką. Pajuskite begalinį malonumą ir atsipalaidavimą naudodamiesi unikaliais Dr.Nona produktais!